FE POIS pl

OGŁOSZENIE „KORONAWIRUS” (22.10.2020 roku)
CZŁONKOWIE I MIESZKAŃCY SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „POPOWICE”

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko Własnościowej „POPOWICE” informuje, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na COVID-19, informujemy o zamknięciu Biura Spółdzielni i nie przyjmowaniu interesantów do odwołania.
W wyjątkowych sytuacjach (np.: odbiór niezbędnego zaświadczenia), obsługa bezpośrednia Mieszkańców prowadzona będzie tylko w wyznaczonej strefie w siedzibie Spółdzielni, przy zachowaniu środków ochrony osobistej i po uprzednim umówieniu spotkania telefonicznie.
W pozostałych przypadkach z biurem Spółdzielni należy kontaktować się wyłącznie telefonicznie, drogą mailową lub pisemnie wrzucając pisma do skrzynek umieszczonych przy drzwiach wejściowych do siedziby Spółdzielni.

  • sekretariat: 71/355 63 73 lub 71/350 66 30 wew. 230
  • dział administracyjno -techniczny: 71/ 355 40 05 wew. 219 lub 224
  • zgłaszanie usterek, awarii: 71/ 350 10 92 wew. 218
  • dział rozliczeń i windykacji: 71 /350 66 30 wew. 223 lub 225
  • dział członkowsko-mieszkaniowy: 71/ 355 63 73 wew. 220
  • dział inwestycji i przetargów: 71/355 63 73 wew. 229

e-mail:    sekretariat@smpopowice.pl
Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji
i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo

Strona główna

Nasze projekty do WBO

W ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2014 z Popowic zgłoszone zostały projekty, które krótko przedstawiamy.


Rafał Wawryk,  zgłosił  on projekt o nazwie  "wrolkowisko.pl"..Ten projekt   był zgłoszony  już w 2013 roku, ale   ze względu na mała kwotę  tego budżetu, pnie został zakwalifikowany.  Projekt zakłada  stworzenie  bezpłatnego i ogólnodostępnego  miejsca, przeznaczonego do rekreacyjnej jazdy na rolkach, deskorolce wrotkach. Byłby on zrealizowany  Na tzw. Polanie Popowickiej, gdzie jest ,  jest betonowy  plac o średnicy pięćdziesięciu metrów. Byłoby to bezpieczne  miejsce,   amatorów jazdy na rolkach i wrotkach,  o duzu\y rozrzucie wiekowym. . Rafał Wawryk założył  dla tego pomysłu  profil na Facebooku . Oto jego adres : https://www.facebook.com/wrolkowisko  . Tam   będzie  informował o  swoim projekcie.
Barbara Roślicka zgłosiła projekt „Rozbrykane Misie”. Dotyczy on   na terenu przedszkola  nr 104 na Popowicach .    Jej projekt składa się z trzech części:  pierwsza z , to duży plac zabaw, o charakterze rekreacyjno-sportowym. Część drugą stanowi   wielofunkcyjne boisko sportowe z bramkami, koszami, a także możliwością gry w tenisa. Trzecia część, to małe miasteczko ruchu drogowego z mini ulicami, przejściami  i znakami.  Możliwe będzie tam  prowadzenie  nauki jazdy na rowerze i hulajnodze. Firma PlayTime z Warszawy ,  bardzo pomogła pani Barbarze w opracowaniu technicznym projektu. Wykonała go  bezpłatnie!
Wart przypomnieć   harmonogram WBO 2014 . Do  13 lipca, będą  konsultacje i możliwość poprawienia projektu. Głosowanie na projekty - od 15 do 29 września  br. Będzie można  oddać jeden głos na maksimum  trzy  projekty. Wyniki ,  czyli zwycięskie projekty, poznamy  najpóźniej
w październiku.

TOMASZ KAPŁON

Poprawiono: niedziela, 08, czerwiec 2014 22:17

Copyright © 2019 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Popowice”. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Początek strony