POLCJA PRZYPOMINA

BEZPIECZEŃSTWO TWOJEGO SAMOCHODU ZALEŻY TAKŻE OD CIEBIE!
 CZY WIESZ JAK CHRONIĆ SWÓJ SAMOCHÓD???

Szanowni Państwo!
 Funkcjonariusze patrolują miejsca postoju  i parkowania Państwa samochodów w dzień i w nocy aby zapobiec przestępczości samochodowej. Jednakże nie możemy być jednocześnie wszędzie. Państwo sami mogą zadbać o bezpieczeństwo swojego pojazdu. 
  Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna w trosce  o bezpieczeństwo Waszego mienia pragną przedstawić kilka ważnych informacji których przestrzeganie pozwoli w znacznym stopniu ograniczyć ryzyko utraty mienia.
   
      PAMIĘTAJMY!!!
 Samochód parkuj zawsze w miejscach oświetlonych, bezpiecznych i strzeżonych.
 Bagaże i dokumenty – dowód osobisty, rejestracyjny, rachunki ubezpieczeniowe itp. zawsze zabieraj ze sobą do domu. Pozostawione przedmioty szczególnie na siedzeniach samochodu, podszybiu zachęcają przestępców.
 Zabieraj ze sobą radioodtwarzacz za każdym razem, gdy wychodzisz z samochodu lub przynajmniej maskuj jego panel sterujący, nie zostawiaj radia pod siedzeniem lub w schowku, złodzieje dobrze znają wszystkie skrytki.
 Rozważ możliwość zainstalowania alarmu, włączaj go, gdy opuszczasz samochód choćby na chwilę.
 Nie zostawiaj kluczyków w stacyjce i pamiętaj o zamknięciu drzwi – opuszczając samochód zawsze się upewniaj czy jest dobrze pozamykany  i zabezpieczony.
 Zastanów się nad zastosowaniem dodatkowych zabezpieczeń np. zamknięcie układu elektrycznego czy paliwowego, zakładanie blokad na kierownicę czy dźwignię zmiany biegów itp.
 Uważnie przyglądaj się osobom, które obserwują Twój samochód lub samochód sąsiadów – zapamiętaj ich wygląd.
 Przypominamy! prewencyjny program Policji STOP 24 wciąż trwa – zachęcamy do skorzystania z niego. Samochody znakowane są w każdym Komisariacie Policji!
 Masz informację o sprawcach przestępstw lub zauważyłeś w swoim otoczeniu niepokojące Cię zachowania POWIADOM POLICJĘ!

 

Poprawiono: poniedziałek, 09, kwiecień 2012 15:30

Czytaj więcej: POLCJA PRZYPOMINA

Współpraca z Komisariatem Policji Wrocław –Fabryczna

Szanowni Państwo!

W tej zakładce publikujemy  materiały, dotyczące działalności Policji. Będziemy przygotowywać je   we współpracy z Komisariatem Policji
Wrocław –Fabryczna.
Mamy nadzieję, że współpraca ta przyczyni się lepszej znajomości policyjnych działań i  będzie  okazją do  prezentowania pracy policji. Zamieszczać będziemy tu informacje potrzebne i przydatne każdemu mieszkańcowi naszego osiedla.
Dziękujemy za Państwa sugestie i  opinie,  które pomogą nam w jeszcze  lepszym przygotowywaniu  tej zakładki.
REDAKCJA

Poprawiono: niedziela, 27, grudzień 2009 10:38

Copyright © 2024 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Popowice”. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Początek strony