FE POIS pl

OGŁOSZENIE „KORONAWIRUS” (22.10.2020 roku)
CZŁONKOWIE I MIESZKAŃCY SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „POPOWICE”

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko Własnościowej „POPOWICE” informuje, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na COVID-19, informujemy o zamknięciu Biura Spółdzielni i nie przyjmowaniu interesantów do odwołania.
W wyjątkowych sytuacjach (np.: odbiór niezbędnego zaświadczenia), obsługa bezpośrednia Mieszkańców prowadzona będzie tylko w wyznaczonej strefie w siedzibie Spółdzielni, przy zachowaniu środków ochrony osobistej i po uprzednim umówieniu spotkania telefonicznie.
W pozostałych przypadkach z biurem Spółdzielni należy kontaktować się wyłącznie telefonicznie, drogą mailową lub pisemnie wrzucając pisma do skrzynek umieszczonych przy drzwiach wejściowych do siedziby Spółdzielni.

  • sekretariat: 71/355 63 73 lub 71/350 66 30 wew. 230
  • dział administracyjno -techniczny: 71/ 355 40 05 wew. 219 lub 224
  • zgłaszanie usterek, awarii: 71/ 350 10 92 wew. 218
  • dział rozliczeń i windykacji: 71 /350 66 30 wew. 223 lub 225
  • dział członkowsko-mieszkaniowy: 71/ 355 63 73 wew. 220
  • dział inwestycji i przetargów: 71/355 63 73 wew. 229

e-mail:    sekretariat@smpopowice.pl
Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji
i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo

Wielkanoc i uhonorowany przyjaciel seniorów

Kolejne spotkanie w popowickim Klubie Seniora, poświęcone było obchodom Dnia Inwalidy, minionym Świętom Wielkanocnym. Doceniono także jego członków.
 Na spotkanie, zorganizowanym 20 kwietnia przybyli m.in. członkowie Rady Nadzorczej SMLW Popowice Ryszard Urbanek Leszek Zakosztowicz. Radę Zespołu Nieruchomości nr 2 Park Popowice, reprezentował jej wiceprzewodniczący Ryszard Siewak. W spotkaniu udział wzięła także Halina Czapnik, wiceprzewodnicząca JPMW Rady Osiedla Pilczyce-Kozanów-Popowice. Zaproszona została także i przybyła Eleonora Maras, kierująca Klubem Osiedlowym spółdzielni.


 Podczas spotkania wieloletni i wypróbowany przyjaciel popowickiego Klubu Seniora Andrzej Wystygło, otrzymał Honorową Złotą Odznakę Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Aktu dekoracji tym odznaczeniem dokonała przewodnicząca Klubu Seniora - Zofia Adamiec. Również tego dnia dyplom honorowy za 30 letnią przynależność do PZREiI otrzymała Jadwiga Szczuplak.
 Spotkanie - jak zwykle – umilił kabaret Mimoza. Był powrót do Świąt Wielkanocnych - wiersz w wykonaniu Wiesi „Zmartwychwstania cud”. Były również akcenty wiosenne w wierszu Kazia : „Wiosna już za oknami, białe majowe kwiaty kwitną tylko dla Ciebie”. Zebrani Mimoza rozczuliła zebranych piosenką o serduszkach dwóch. Pogodna i radosną była piosenka „O jak fajnie jest w zespole tu radosny każdy dzień”.
 Spotkanie to, jak wiele poprzednich , było pełne śpiewu, wierszy i skeczów. Popołudnie spędzone w Klubie Seniora było przepełnione ciepłem i wesołym śpiewaniem. Seniorzy byli zadowoleni ze spotkania, które oderwało ich od codziennych trosk i wspólnie dobrze się bawili.
TOMASZ KAPŁON

Poprawiono: niedziela, 17, lipiec 2016 20:49

Copyright © 2021 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Popowice”. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Początek strony