FE POIS pl

OGŁOSZENIE „KORONAWIRUS” (22.10.2020 roku)
CZŁONKOWIE I MIESZKAŃCY SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „POPOWICE”

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko Własnościowej „POPOWICE” informuje, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na COVID-19, informujemy o zamknięciu Biura Spółdzielni i nie przyjmowaniu interesantów do odwołania.
W wyjątkowych sytuacjach (np.: odbiór niezbędnego zaświadczenia), obsługa bezpośrednia Mieszkańców prowadzona będzie tylko w wyznaczonej strefie w siedzibie Spółdzielni, przy zachowaniu środków ochrony osobistej i po uprzednim umówieniu spotkania telefonicznie.
W pozostałych przypadkach z biurem Spółdzielni należy kontaktować się wyłącznie telefonicznie, drogą mailową lub pisemnie wrzucając pisma do skrzynek umieszczonych przy drzwiach wejściowych do siedziby Spółdzielni.

  • sekretariat: 71/355 63 73 lub 71/350 66 30 wew. 230
  • dział administracyjno -techniczny: 71/ 355 40 05 wew. 219 lub 224
  • zgłaszanie usterek, awarii: 71/ 350 10 92 wew. 218
  • dział rozliczeń i windykacji: 71 /350 66 30 wew. 223 lub 225
  • dział członkowsko-mieszkaniowy: 71/ 355 63 73 wew. 220
  • dział inwestycji i przetargów: 71/355 63 73 wew. 229

e-mail:    sekretariat@smpopowice.pl
Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji
i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo

Seniorzy zaprosili na opłatek

Na opłatkowe spotkanie popowicki  Klub Seniora zaprosił 17 stycznia br. W spotkaniu wzięli także  udział  przedstawiciele organów samorządowych naszej spółdzielni.

Po raz pierwszy w spotkaniu Klubu Seniora wzięła udział Rada Nadzorcza. Obecni byli : Małgorzata Gutekunst, Irena Łabędzka, Marta Słowikowska, Leszek Zakosztowicz, Ryszard Urbanek i Ryszard Górka. JPMW  Radę Osiedla Pilczyce-Kozanów-Popowice, reprezentowały Halina Czapnik i Ewa Grancarek-Zarzycka.

 Spotkanie miało charakter świąteczny. Wszyscy przełamali się opłatkiem, a  MIMOZA – kabaret Klubu Seniora, wykonał  polskie kolędy, zachęcając tym samym  gości do śpiewu. Tematyka świąteczna dominowała  też  w wierszach i skeczach, prezentowanych przez MIMOZĘ. Zaś przewodnicząca Klubu Zofia Adamiec złożyła wierszowane życzenia  noworoczne, pełne ciepłych słów. Na koniec spotkania  powiedziała: Przedstawiliśmy  trochę inne kolędy, trochę wymyślniejsze, ale mamy nadzieję, że się państwu podobały….
Podkład muzyczny tego wieczoru,  był dziełem Janusza Springera, który z równą łatwością posługiwał się pianinem, jak i akordeonem. To on zagrzewał do śpiewu obecnych na spotkaniu.  Dzięki temu spotkanie minęło w miłej, rozśpiewanej atmosferze.

TOMASZ KAPŁON

Fotografie

Po raz pierwszy w spotkaniu Klubu Seniora wzięła udział Rada 
Nadzorcza. Obecni byli : Małgorzata Gutekunst, Irena Łabędzka, Marta 
Słowikowska, Leszek Zakosztowicz, Ryszard Urbanek i Ryszard Górka. JPMW 
Radę Osiedla Pilczyce-Kozanów-Popowice, reprezentowały Halina Czapnik i 
Ewa Grancarek-Zarzycka.

Poprawiono: czwartek, 26, czerwiec 2014 22:19

Copyright © 2021 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Popowice”. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Początek strony