FE POIS pl

Mając na uwadze ogłoszony stan zagrożenia epidemicznego  w Polsce, w celu ograniczenia potencjalnego ryzyka zakażenia koronawirusem: Prosimy o zgłaszanie wszelkich spraw do Spółdzielni:

Od dnia 16.03.2020 r. do odwołania nie przyjmujemy interesantów.
Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za zastosowanie się do prośby

Strona główna

Trwa docieplanie

Rozpoczęte prace dociepleniowe, poprawią charakterystykę cieplną naszych budynków. Polepszą także ich estetykę. Dzięki temu osiedle już staje się piękniejsze. Docieplenie ścian szczytowych budynków naszej spółdzielni, to – zgodnie z uchwałami Walnego Zgromadzenia – priorytetowe zadanie, na najbliższy okres. Dzięki niemu polepszą się warunki życia członków spółdzielni, zamieszkałych przy tych ścianach.

Zwłaszcza oni najlepiej wiedzą, co oznacza przemarzanie ścian, grzyb i pleśń w mieszkaniu. To także niszczejące meble i pogarszające się warunki zdrowotne. Wcześniej wykonane docieplenie, nie spełniało swojej funkcji i prowadziło do stopniowej degradacji mieszkań. Na szczęście proces ten został zatrzymany. Dzieje się tak poprzez właściwe zaplanowanie finansów na te prace i stworzenie rezerwy finansowej przez Zarząd SM Popowice. Najważniejsze jest rozpoczęcie wreszcie tych prac. To stwarza dużą szansę na poprawę warunków życia. Zwłaszcza w obliczu nadchodzącej zimy.

TOMASZ KAPŁON

>>>Fotografie<<<

 

Poprawiono: wtorek, 22, październik 2013 21:12

Copyright © 2019 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Popowice”. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Początek strony