FE POIS pl

OGŁOSZENIE „KORONAWIRUS” (22.10.2020 roku)
CZŁONKOWIE I MIESZKAŃCY SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „POPOWICE”

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko Własnościowej „POPOWICE” informuje, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na COVID-19, informujemy o zamknięciu Biura Spółdzielni i nie przyjmowaniu interesantów do odwołania.
W wyjątkowych sytuacjach (np.: odbiór niezbędnego zaświadczenia), obsługa bezpośrednia Mieszkańców prowadzona będzie tylko w wyznaczonej strefie w siedzibie Spółdzielni, przy zachowaniu środków ochrony osobistej i po uprzednim umówieniu spotkania telefonicznie.
W pozostałych przypadkach z biurem Spółdzielni należy kontaktować się wyłącznie telefonicznie, drogą mailową lub pisemnie wrzucając pisma do skrzynek umieszczonych przy drzwiach wejściowych do siedziby Spółdzielni.

  • sekretariat: 71/355 63 73 lub 71/350 66 30 wew. 230
  • dział administracyjno -techniczny: 71/ 355 40 05 wew. 219 lub 224
  • zgłaszanie usterek, awarii: 71/ 350 10 92 wew. 218
  • dział rozliczeń i windykacji: 71 /350 66 30 wew. 223 lub 225
  • dział członkowsko-mieszkaniowy: 71/ 355 63 73 wew. 220
  • dział inwestycji i przetargów: 71/355 63 73 wew. 229

e-mail:    sekretariat@smpopowice.pl
Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji
i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo

Strona główna

Piękne pieśni i arie

Spotkania Popowskie, nabierają coraz większej popularności. Te, zorganizowane 11 kwietnia br., dały możliwość wysłuchania  pieśni i arii operowych.
Wykonawcami byli  Joanna Zawartko i Paweł Kołodziej. Akompaniowała im Justyna Skoczek.

Przybyłych gości powitał niżej podpisany.  Podziękował   im  za przybycie, a  Zarządowi i Radzie  Nadzorczej, za  wspieranie idei spotkań. Następnie głos zabrał  przewodniczący Rady Nadzorczej  SMLW Popowice , Bolesław Proga. Zapewnił zebranych: „Tę inicjatywę będziemy kontynuować”.

Następnie pani Maria Zawartko, nasza radna, przedstawiła  bliżej  wykonawców.  Przypomniała, iż podejmuje – jako radna miejska -  starania o to by, na Popowicach  powstał dom kultury z prawdziwego zdarzenia. Wspomniała też o pianinie, które bardzo  przydałoby się  do akompaniowania wykonawcom.
Tym razem na koncercie zatytułowanym „Pieśni  i arie operowe”, młodzi, i  bardzo utalentowani wykonawcy  zaprezentowali  ciekawy i różnorodny repertuar. Była to m.in.  aria Sarastra z „Czarodziejskiego fletu” W.A. Mozarta, pieśni Sergiusza Rachmaninowa, pieśń Jana Galla „Gdybym w niewoli tej”, a także nastrojowa pieśń Tadeusza Bairda „ Jakże podobna zimie jest rozłąka”
z tekstem sonetu Wiliama Szekspira.  To także pieśń Piotra Czajkowskiego
„ Nie tylko ten kto znał” . Słuchających zachwycił czysty sopran Joanny Zawartko, który pięknie kontrastował  z głębokim basem Pawła Kołodzieja. Wykonawcy potwierdzili swoje wysokie  umiejętności i znakomite przygotowanie wokalne.
Na zakończenie koncertu, oprócz owacji, wykonawcy otrzymali piękne wiązanki kwiatów, które wręczył prezes Zarządu SMLW Popowice, Mirosław Miciak.  Powodzenie tego koncertu, zachęca organizatorów do kontynuowania cyklu.

>>>Fotografie<<<

Poprawiono: poniedziałek, 17, czerwiec 2013 23:02

Copyright © 2019 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Popowice”. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Początek strony