Strona główna

Z wizytą u seniorów

W ciepłej i serdecznej atmosferze upłynęło spotkanie opłatkowe w popowickim Klubie Seniora 19 stycznia seniorzy spotkali się , aby złożyć sobie życzenia, podzielić się opłatkiem i pokolędować. Niestrudzona szefowa Klubu Zofia Adamiec, przywitała seniorów,  przybyłych na spotkanie, mimo niesprzyjającej aury. Następnie MIMOZA, firmowy kabaret Klubu, wykonała piękne  kolędy, a wśród nich „Zbliżają się święta” i „Przekażmy sobie znak pokoju”.

Na pianinie akompaniował niestrudzony Janusz Springer. Ubawiła też „Kolęda kucharki w wykonaniu Wiesi i Kazia. 

Ta niewymuszona naturalna atmosfera w Klubie Seniora, skłania do refleksji, iż warto tam zaglądać. Siedząca obok mnie p. Czesława Marciniszyn, bardzo chwaliła spotkania w Klubie Seniora. Tam można  oderwać się od problemów dnia codziennego, ale też miło spędzić czas.
Ponieważ styczniowe spotkania odbyło się przy mroźnej i śnieżnej pogodzie, schody prowadzące do Klubu Seniora oczyścił ze śniegu Marian Hahn. Zaznaczam to na jego prośbę, bo chciał , aby wszyscy , wybierający się zima do Klubu Seniora wiedzieli: można bezpiecznie zejść i wyjść.
Wspólne kolędowanie zakończyło opłatkowe spotkanie w Klubie Seniora. Najbardziej utkwiła mi wykonana tego wieczoru piosenka „Kącik nieba”. Wychodząc, pomyślałem , że właśnie taki kącik nieba udało się stworzyć popowickim seniorom.

TOMASZ KAPŁON

Poprawiono: poniedziałek, 04, marzec 2013 22:38

Copyright © 2024 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Popowice”. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Początek strony