FE POIS pl

OGŁOSZENIE „KORONAWIRUS” (22.10.2020 roku)
CZŁONKOWIE I MIESZKAŃCY SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „POPOWICE”

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko Własnościowej „POPOWICE” informuje, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na COVID-19, informujemy o zamknięciu Biura Spółdzielni i nie przyjmowaniu interesantów do odwołania.
W wyjątkowych sytuacjach (np.: odbiór niezbędnego zaświadczenia), obsługa bezpośrednia Mieszkańców prowadzona będzie tylko w wyznaczonej strefie w siedzibie Spółdzielni, przy zachowaniu środków ochrony osobistej i po uprzednim umówieniu spotkania telefonicznie.
W pozostałych przypadkach z biurem Spółdzielni należy kontaktować się wyłącznie telefonicznie, drogą mailową lub pisemnie wrzucając pisma do skrzynek umieszczonych przy drzwiach wejściowych do siedziby Spółdzielni.

  • sekretariat: 71/355 63 73 lub 71/350 66 30 wew. 230
  • dział administracyjno -techniczny: 71/ 355 40 05 wew. 219 lub 224
  • zgłaszanie usterek, awarii: 71/ 350 10 92 wew. 218
  • dział rozliczeń i windykacji: 71 /350 66 30 wew. 223 lub 225
  • dział członkowsko-mieszkaniowy: 71/ 355 63 73 wew. 220
  • dział inwestycji i przetargów: 71/355 63 73 wew. 229

e-mail:    sekretariat@smpopowice.pl
Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji
i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo

Strona główna

Z wizytą u seniorów

W ciepłej i serdecznej atmosferze upłynęło spotkanie opłatkowe w popowickim Klubie Seniora 19 stycznia seniorzy spotkali się , aby złożyć sobie życzenia, podzielić się opłatkiem i pokolędować. Niestrudzona szefowa Klubu Zofia Adamiec, przywitała seniorów,  przybyłych na spotkanie, mimo niesprzyjającej aury. Następnie MIMOZA, firmowy kabaret Klubu, wykonała piękne  kolędy, a wśród nich „Zbliżają się święta” i „Przekażmy sobie znak pokoju”.

Na pianinie akompaniował niestrudzony Janusz Springer. Ubawiła też „Kolęda kucharki w wykonaniu Wiesi i Kazia. 

Ta niewymuszona naturalna atmosfera w Klubie Seniora, skłania do refleksji, iż warto tam zaglądać. Siedząca obok mnie p. Czesława Marciniszyn, bardzo chwaliła spotkania w Klubie Seniora. Tam można  oderwać się od problemów dnia codziennego, ale też miło spędzić czas.
Ponieważ styczniowe spotkania odbyło się przy mroźnej i śnieżnej pogodzie, schody prowadzące do Klubu Seniora oczyścił ze śniegu Marian Hahn. Zaznaczam to na jego prośbę, bo chciał , aby wszyscy , wybierający się zima do Klubu Seniora wiedzieli: można bezpiecznie zejść i wyjść.
Wspólne kolędowanie zakończyło opłatkowe spotkanie w Klubie Seniora. Najbardziej utkwiła mi wykonana tego wieczoru piosenka „Kącik nieba”. Wychodząc, pomyślałem , że właśnie taki kącik nieba udało się stworzyć popowickim seniorom.

TOMASZ KAPŁON

Poprawiono: poniedziałek, 04, marzec 2013 22:38

Copyright © 2019 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Popowice”. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Początek strony