FE POIS pl

OGŁOSZENIE „KORONAWIRUS” (22.10.2020 roku)
CZŁONKOWIE I MIESZKAŃCY SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „POPOWICE”

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko Własnościowej „POPOWICE” informuje, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na COVID-19, informujemy o zamknięciu Biura Spółdzielni i nie przyjmowaniu interesantów do odwołania.
W wyjątkowych sytuacjach (np.: odbiór niezbędnego zaświadczenia), obsługa bezpośrednia Mieszkańców prowadzona będzie tylko w wyznaczonej strefie w siedzibie Spółdzielni, przy zachowaniu środków ochrony osobistej i po uprzednim umówieniu spotkania telefonicznie.
W pozostałych przypadkach z biurem Spółdzielni należy kontaktować się wyłącznie telefonicznie, drogą mailową lub pisemnie wrzucając pisma do skrzynek umieszczonych przy drzwiach wejściowych do siedziby Spółdzielni.

  • sekretariat: 71/355 63 73 lub 71/350 66 30 wew. 230
  • dział administracyjno -techniczny: 71/ 355 40 05 wew. 219 lub 224
  • zgłaszanie usterek, awarii: 71/ 350 10 92 wew. 218
  • dział rozliczeń i windykacji: 71 /350 66 30 wew. 223 lub 225
  • dział członkowsko-mieszkaniowy: 71/ 355 63 73 wew. 220
  • dział inwestycji i przetargów: 71/355 63 73 wew. 229

e-mail:    sekretariat@smpopowice.pl
Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji
i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo

Strona główna

Spotkania Popowickie rozpoczęte!

Spotknia PopowickieOwacjami na stojąco nagrodzili mieszkańcy Popowic Marię Zawartko wraz  rodziną. Wystąpiła ona 27 listopada br.  w ramach Spotkań Popowickich, zorganizowanych przez Zarząd i Radę Nadzorczą  naszej Spółdzielni.
Pomysł  cyklu  spotkań o nazwie „Spotkania Popowickie”, narodził się  w Komisji Statutowo- Samorządowo- Kulturalnej naszej Rady.

Przybyłych gości powitał Tomasz Kapłon. Przypomniał  krótko skąd wziął się pomysł spotkań,  a następnie przewodniczący Rady Nadzorczej SMLW Popowice Bolesław Proga,  otworzył spotkanie, mówiąc: „Mam nadzieję, że zechcą państwo gościć na Spotkaniach Popowickich. Dla Państwa je organizujemy, bo działalność społeczna, oświatowa i kulturalna  - naszym zdaniem - jest równie ważna, tak jak inne rodzaje działalności spółdzielni.”

W pierwszym spotkaniu zatytułowanym „W krainie muzyki” wystąpili :  Maria,  Magdalena  i Jarosław Zawartkowie.   Towarzyszyła im    przy  fortepianie Katarzyna Kluczewska.  Częste oklaski i owacje , potwierdziły , że występ podobał się.  Nasi goście zaprezentowali  bardzo urozmaicony repertuar. Wspaniale wykonał „Dziada i babę” Jarosław Zawartko. On też zebrał rzęsiste oklaski za arię Skułoby ze „Strasznego dworu”, jak też za piosenkę Tewje Mleczarza ze „Skrzypka na dachu”.  Podobnie, jak pani Maria Zawartko, wykonując znaną pieśń „Gdybym ja była „. W duecie usłyszeliśmy wykonanie utworu „Cudna chwila” z operetki „Rosemarie”  Rudolfa  Frimla,
Nieco inny repertuar zaprezentowała  Magdalena Zawartko. Wszyscy zasłuchali się w  nastrojowe utwory -   „Gdzieś tam za tęczą” z musicalu „Czarnoksiężnik z krainy Oz” i „Życie” z musicalu „Metro”. Bardzo podobała się także wykonana przez nią „Pieśń Solveigi” Edwarda Griega, w nowej aranżacji.  
Finałowe wspólne  wykonanie   arii „Choć na świecie dziewcząt mnóstwo”  
z operetki „Księżniczka czardasza  „Emmericha Kalmanna, poderwało wszystkich obecnych  i  na stojąco nagrodzili oni  naszych gości  długimi brawami.  W imieniu Zarządu piękny bukiet wręczył  prezes Marek Piekarek.

Powodzenie tego spotkania zachęca organizatorów , aby  pomyśleć już teraz  o następnych, tym bardziej ,że  frekwencja przeszła  ich oczekiwania. Na sali było ponad 100 osób!  Zatem , do zobaczenia na następnych Spotkaniach Popowickich.

TOMASZ KAPŁON

>>> Galeria fotografii <<<

Poprawiono: piątek, 21, grudzień 2012 09:10

Copyright © 2019 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Popowice”. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Początek strony