Strona główna

Przybywa chodników i parkingów

Nowy chodnikPoprawia się stan naszego osiedla, a konkretnie nawierzchnie naszych chodników i parkingów. Mają one estetyczny wygląd, ale też są trwalsze i bardziej funkcjonalne.
Ostatnio przybyły nam dwa nowe parkingi : przy ul. Popowickiej 49- 61 , oraz Wejherowskiej 73-75, a także nowy chodnik pod tym pierwszym adresem.

Przy ul. Wejherowskiej powstał funkcjonalny parking, który został wkomponowany w istniejącą zieleń. Wykonany został z polbruku, co zapewnia mu długą trwałość. Został on wykonany w związku z postulatami mieszkańców tej posesji. Środki na ten cel, zostały już wcześniej zgromadzone.

Natomiast przy ul. Popowickiej 49-61, powstał estetyczny i obszerny parking oraz chodnik wzdłuż tej posesji. Zastąpiły one wysłużoną, niszczejącą nawierzchnię, która ulegała coraz większej degradacji.
Warto dodać, że obie prace wykonywała firma „Jolanta”. Widoczna była dobra organizacja prac i ich tempo. Dzięki takiemu podejściu, prace zostały wykonane szybko, ale też w dobrej jakości.
Poprzez tego typu prace, nasze osiedle staje się bardziej estetyczne, ułatwiając też poruszanie i parkowanie na starannie wykonanej nawierzchni. Nie jest to bez znaczenia, zwłaszcza w okresie jesiennym i zimowym. A przy tym także cieszy oko.

TOMASZ KAPŁON

Poprawiono: poniedziałek, 15, październik 2012 22:33

Copyright © 2024 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Popowice”. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Początek strony