FE POIS pl

OGŁOSZENIE „KORONAWIRUS” (22.10.2020 roku)
CZŁONKOWIE I MIESZKAŃCY SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „POPOWICE”

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko Własnościowej „POPOWICE” informuje, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na COVID-19, informujemy o zamknięciu Biura Spółdzielni i nie przyjmowaniu interesantów do odwołania.
W wyjątkowych sytuacjach (np.: odbiór niezbędnego zaświadczenia), obsługa bezpośrednia Mieszkańców prowadzona będzie tylko w wyznaczonej strefie w siedzibie Spółdzielni, przy zachowaniu środków ochrony osobistej i po uprzednim umówieniu spotkania telefonicznie.
W pozostałych przypadkach z biurem Spółdzielni należy kontaktować się wyłącznie telefonicznie, drogą mailową lub pisemnie wrzucając pisma do skrzynek umieszczonych przy drzwiach wejściowych do siedziby Spółdzielni.

  • sekretariat: 71/355 63 73 lub 71/350 66 30 wew. 230
  • dział administracyjno -techniczny: 71/ 355 40 05 wew. 219 lub 224
  • zgłaszanie usterek, awarii: 71/ 350 10 92 wew. 218
  • dział rozliczeń i windykacji: 71 /350 66 30 wew. 223 lub 225
  • dział członkowsko-mieszkaniowy: 71/ 355 63 73 wew. 220
  • dział inwestycji i przetargów: 71/355 63 73 wew. 229

e-mail:    sekretariat@smpopowice.pl
Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji
i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo

Strona główna

Legnicka Street - nasza inwestycja

Właśnie rozpoczął się kolejny krok związany z inwestycją przy ul. Legnickiej.

Otóż w dniach 3-4 marca bieżącego roku, zaprezentowaliśmy  się na Targach Mieszkaniowych w Hali Stulecia . Wśród kilkudziesięciu wystawców- deweloperów z Dolnego Śląska, była również nasza spółka celowa . Zainteresowanie naszą inwestycją na targach przerosło nasze najśmielsze wyobrażenia i oczekiwania. Było ono tak wielkie , że nasi handlowcy nie nadążali z poprowadzeniem krótkiej rozmowy z każdym z potencjalnych klientów.

Komercjalizację pierwszego etapu budowy, prowadzi dla spółki firma Panorama Nieruchomości , która jest doświadczoną agencją nieruchomości . Cały wizerunek inwestycji , media- plan , marketing oraz sprzedaż mieszkań i lokali użytkowych na zasadach wyłączności, będzie prowadziła właśnie Panorama Nieruchomości. Obecnie trwa przedsprzedaż lokali, w zorganizowanym przy ul. Popowickiej 28,  biurze sprzedaży spółki celowej.  

Nasza inwestycja została nazwana „Legnicka Street”. Priorytetem w koncepcji naszej inwestycji było połączenie aspektu wizualnego obiektu , jak również komfort jego użytkowników. Dołożyliśmy wszelkich starań , aby realizowana inwestycja łączyła w sobie najwyższe standardy, zadawalając wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Połączyliśmy nowoczesność z klasyczną estetyką , nie zapominając o funkcjonalności .  

Legnicka Street to inwestycja , której   główną zaletą,  jest fenomenalna lokalizacja na mapie Wrocławia . Legnicka Street to krok ku przywróceniu ulicy przedwojennej świetności, jednak już we współczesnym stylu.  Przedstawiamy Państwu wizualizację naszej inwestycji.

http://www.legnickastreet.pl/

Poprawiono: czwartek, 17, maj 2012 18:52

Copyright © 2019 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Popowice”. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Początek strony