Strona główna

Legnicka Street - nasza inwestycja

Właśnie rozpoczął się kolejny krok związany z inwestycją przy ul. Legnickiej.

Otóż w dniach 3-4 marca bieżącego roku, zaprezentowaliśmy  się na Targach Mieszkaniowych w Hali Stulecia . Wśród kilkudziesięciu wystawców- deweloperów z Dolnego Śląska, była również nasza spółka celowa . Zainteresowanie naszą inwestycją na targach przerosło nasze najśmielsze wyobrażenia i oczekiwania. Było ono tak wielkie , że nasi handlowcy nie nadążali z poprowadzeniem krótkiej rozmowy z każdym z potencjalnych klientów.

Komercjalizację pierwszego etapu budowy, prowadzi dla spółki firma Panorama Nieruchomości , która jest doświadczoną agencją nieruchomości . Cały wizerunek inwestycji , media- plan , marketing oraz sprzedaż mieszkań i lokali użytkowych na zasadach wyłączności, będzie prowadziła właśnie Panorama Nieruchomości. Obecnie trwa przedsprzedaż lokali, w zorganizowanym przy ul. Popowickiej 28,  biurze sprzedaży spółki celowej.  

Nasza inwestycja została nazwana „Legnicka Street”. Priorytetem w koncepcji naszej inwestycji było połączenie aspektu wizualnego obiektu , jak również komfort jego użytkowników. Dołożyliśmy wszelkich starań , aby realizowana inwestycja łączyła w sobie najwyższe standardy, zadawalając wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Połączyliśmy nowoczesność z klasyczną estetyką , nie zapominając o funkcjonalności .  

Legnicka Street to inwestycja , której   główną zaletą,  jest fenomenalna lokalizacja na mapie Wrocławia . Legnicka Street to krok ku przywróceniu ulicy przedwojennej świetności, jednak już we współczesnym stylu.  Przedstawiamy Państwu wizualizację naszej inwestycji.

http://www.legnickastreet.pl/

Poprawiono: czwartek, 17, maj 2012 18:52

Copyright © 2024 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Popowice”. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Początek strony