Strona główna

Jelenia 28-30 - przerwa w dostawie gazu od dnia 17.06.2024 r.

Z uwagi na konieczność przeprowadzenia prac modernizacyjnych  instalacji gazowej, w dniu 17.06.2024 r. (poniedziałek) od około godziny 7:30 pracownicy Spółdzielni będą chodzili po mieszkaniach i zakręcali zawory przy kuchenkach – w mieszkaniach klatek schodowych Jelenia 28 i Jelenia 30.

Prosimy o obecność w lokalu. Jeżeli nie mają Państwo możliwości być wtedy w mieszkaniu, bardzo prosimy o zakręcenie zaworu przy kuchence  i poinformowanie o tym Spółdzielni:
• wysyłając maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),
• dzwoniąc do Spółdzielni (tel. 71.355-63-73 wew. 219),
• przyklejając kartkę z informacją na drzwiach mieszkania.

Po wykonaniu prac na instalacji wspólnej, konieczne będzie sprawdzenie szczelności instalacji w mieszkaniach. Przywrócenie dostawy gazu będzie miało miejsce dopiero po pozytywnych próbach szczelności instalacji gazowej we wszystkich lokalach.
Proszę nie odkręcać zaworów samodzielnie.
Przepraszamy za utrudnienia i z góry dziękujemy Państwu za udostępnianie wejścia do mieszkań, co znacząco przyspieszy wznowienie możliwości korzystania z kuchenek gazowych.

Poprawiono: wtorek, 18, czerwiec 2024 22:28

Copyright © 2024 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Popowice”. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Początek strony