FE POIS pl

OGŁOSZENIE „KORONAWIRUS” (22.10.2020 roku)
CZŁONKOWIE I MIESZKAŃCY SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „POPOWICE”

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko Własnościowej „POPOWICE” informuje, że w związku ze zwiększoną zachorowalnością na COVID-19, informujemy o zamknięciu Biura Spółdzielni i nie przyjmowaniu interesantów do odwołania.
W wyjątkowych sytuacjach (np.: odbiór niezbędnego zaświadczenia), obsługa bezpośrednia Mieszkańców prowadzona będzie tylko w wyznaczonej strefie w siedzibie Spółdzielni, przy zachowaniu środków ochrony osobistej i po uprzednim umówieniu spotkania telefonicznie.
W pozostałych przypadkach z biurem Spółdzielni należy kontaktować się wyłącznie telefonicznie, drogą mailową lub pisemnie wrzucając pisma do skrzynek umieszczonych przy drzwiach wejściowych do siedziby Spółdzielni.

  • sekretariat: 71/355 63 73 lub 71/350 66 30 wew. 230
  • dział administracyjno -techniczny: 71/ 355 40 05 wew. 219 lub 224
  • zgłaszanie usterek, awarii: 71/ 350 10 92 wew. 218
  • dział rozliczeń i windykacji: 71 /350 66 30 wew. 223 lub 225
  • dział członkowsko-mieszkaniowy: 71/ 355 63 73 wew. 220
  • dział inwestycji i przetargów: 71/355 63 73 wew. 229

e-mail:    sekretariat@smpopowice.pl
Za utrudnienia przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość w tej wyjątkowej sytuacji
i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo

Strona główna

Zajęcia sportowe dla dzieci

2022 06 13 sportW dniu 4 czerwca 2022r. na kortach Stowarzyszenia Tenisowego Popowice odbyły się tradycyjne zajęcia sportowe dla dzieci. Zajęcia prowadził doświadczony instruktor tenisa Robert Wcisło. W zajęciach wzięło udział 11 dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Najmłodszymi uczestnikami zajęć byli: Henio i Maciuś liczący po 5 lat. Organizator zapewnił wszystkim dzieciom odpowiednie dla ich wieku rakiety.

Zajęcia rozpoczęły się od rozgrzewki po której Instruktor wyjaśnił, a następnie pokazał dzieciom podstawy techniki tenisowej, które następnie dzieci starały się stosować w wielu różnych ćwiczeniach.

Dla starszych dzieci przeprowadzony został turniej tenisowy, który wygrał Oskar.

Zajęcia trwały ponad 3 godziny, dzieci były już trochę zmęczone, lecz sądząc po ich zachowaniu bardzo radosne. Zwieńczeniem zajęć było wręczenie dzieciom Dyplomów oraz torebek ze słodyczami.

Oprócz dyplomów za turniej wręczono również dyplomy dla najmłodszych uczestników, najlepszych wojowników i największy talent.

Sądząc po zaangażowaniu się dzieci w tenisowe zabawy należy sądzić, że mają talent do tego pięknego sportu jakim jest tenis i być może należałoby zgłosić je do jakiejś szkółki tenisowej.

W imieniu Zarządu gratuluję wszystkim uczestnikom pięknej sportowej postawy na zajęciach, a instruktorowi Robertowi Wciśle bardzo dziękuję za przeprowadzenie niezwykle atrakcyjnych dla dzieci ćwiczeń.

Dziękuję również gorąco kolegom Tomaszowi Gieroniowi i Stanisławowi Czyżewskiemu za dofinansowanie nagród oraz Spółdzielni Mieszkaniowej „Popowice” w osobach Pań Marty Wilińskiej i Katarzyny Kasińskiej za szerokie rozpropagowanie informacji o ww. zajęciach pośród mieszkańców osiedla.

Slajdy z imprezy dostępne są po tym linkiem.

Z tenisowym pozdrowieniem

Roman Stefanowski

Poprawiono: poniedziałek, 13, czerwiec 2022 21:25

Copyright © 2021 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Popowice”. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Początek strony